Menu Item Extras (8.x-2.15) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Image
fa: تصویر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Menu
fa: منو

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: View mode
fa: نحوه نمایش
