Menu Item Extras (8.x-2.15) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Menu
hr: Izbornik

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
