Menu Item Extras (8.x-2.15) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Image
oc: Imatge

en: Default
oc: Per defaut

en: Menu
oc: Menú

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Banner
oc: Bandièra

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
