Menu Item Extras (8.x-2.15) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Menu
ps: غورنۍ

en: About
ps: په اړه
