Menu Item Extras (8.x-2.16) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Body
cs: Text

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Terms
cs: Termíny

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Menu %label has been updated.
cs: Menu %label bylo aktualizováno.

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: Basic HTML
cs: Základní HTML
