Menu Item Extras (8.x-2.17) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Image
el: Εικόνα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Menu
el: Μενού

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Active menu trail
el: Ενεργό μονοπάτι μενού

en: Thumbnail (100×100)
el: Μικρογραφία (100x100)

en: Basic HTML
el: Βασική HTML
