Menu Item Extras (8.x-2.18) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Menu
gl: Menú

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)

en: Basic HTML
gl: HTML básico
