Menu Item Extras (8.x-2.18) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Menu
hi: सूची

en: Menu link
hi: मेनू लिंक

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Active menu trail
hi: सक्रिय मेनू निशान

en: Thumbnail (100×100)
hi: थंबनेल (100 × 100)

en: Basic HTML
hi: साधरण एच टी एम एल
