Menu Item Extras (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Edit
sv: Redigera

en: Default
sv: Förvald

en: Menu
sv: Meny

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Terms
sv: Termer

en: Children
sv: Barn

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Menu %label has been updated.
sv: Meny %label har uppdaterats.

en: Thumbnail (100×100)
sv: Miniatyr (100×100)

en: Basic HTML
sv: Grundläggande HTML
