Menu Item Extras (8.x-2.6) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Default
fr: Par défaut

en: Menu link
fr: Lien du menu

en: Terms
fr: Termes

en: Banner
fr: Bannière

en: Children
fr: Enfants

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: View Mode
fr: Mode d'affichage

en: Menu %label has been updated.
fr: Le menu %label a été mis à jour.

en: Thumbnail (100×100)
fr: Vignette (100x100)

en: Basic HTML
fr: HTML simple
