Menu Item Extras (8.x-2.6) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Image
hu: Kép

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Menu
hu: Menü

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Children
hu: Gyermekek

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: View mode
hu: Nézetmód

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Menu %label has been updated.
hu: %label menü frissült.

en: Thumbnail (100×100)
hu: Bélyegkép (100×100 képpont)

en: Basic HTML
hu: Alap HTML
