Menu Item Extras (8.x-2.6) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Menu
lt: Meniu

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Terms
lt: Terminai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML
