Menu Item Extras (8.x-2.6) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Menu
te: మెనూ

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి

en: Thumbnail (100×100)
te: నఖచిత్రం (100×100)

en: Basic HTML
te: ప్రాథమిక HTML
