Menu Item Extras (8.x-2.7) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Image
da: Billede

en: Default
da: Standard

en: Menu link
da: Menu-link

en: Terms
da: Ord

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Menu %label has been updated.
da: Menu %label opdateret.

en: Basic HTML
da: Simpel HTML
