Menu Item Extras (8.x-2.8) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
