Menu Item Extras (8.x-2.8) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Image
ru: Изображение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Menu
ru: Меню

en: Menu link
ru: Ссылка меню

en: Terms
ru: Термины

en: Banner
ru: Баннер

en: Children
ru: Потомки

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Menu %label has been updated.
ru: Меню %label было обновлено.

en: Active menu trail
ru: Активный пункт в меню

en: Thumbnail (100×100)
ru: Миниатюра (100×100)

en: Basic HTML
ru: Базовый HTML
