Menu Item Extras (8.x-2.9) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Menu
he: תפריט

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Terms
he: מונחים

en: Banner
he: באנר

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Menu %label has been updated.
he: עודכן התפריט %label.
