Menu Item Extras (8.x-2.9) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Menu
sl: Meni

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
