Menu Link (Field) (2.0.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།
