Menu Link (Field) (2.0.1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Menu
eu: Menua

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Not in menu
eu: Ez dago estekarik menuan

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Provide a menu link
eu: Menuan esteka ahal bidetzen du

en: Available menus
eu: Menu erabilgarriak

en: Shown when hovering over the menu link.
eu: Erakutsi kurtsorea menuaren estekaren gainetik pasatzen denean.
