Menu Link (Field) (2.0.2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Value
fr: Valeur

en: Weight
fr: Poids

en: Parent item
fr: Élément parent

en: Menu link
fr: Lien du menu

en: Menu settings
fr: Paramètres du menu

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Menu link title
fr: Titre du lien dans le menu

en: Menu name
fr: Nom du menu

en: Not in menu
fr: Pas dans le menu

en: Text format
fr: Format de texte

en: Field types
fr: Types de champs

en: Provide a menu link
fr: Fournir un lien de menu

en: Available menus
fr: Menus disponibles

en: Shown when hovering over the menu link.
fr: S'affiche au survol du lien du menu.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
fr: Les liens de menu ayant un poids plus faible sont affichés avant ceux ayant un poids plus élevé.
