Menu Link (Field) (2.0.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Text format
ur: متن کی آرائش
