Menu Link (Field) (2.0.3) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Menu link title
ku: ناونیشانی بەستەری پێڕست

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: Provide a menu link
ku: دابینکردنی بەستەرێکی پێڕست
