Menu Link (Field) (2.0.3) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Weight
ru: Вес

en: Parent
ru: Родитель

en: Menu
ru: Меню

en: Parent item
ru: Родитель

en: Menu link
ru: Ссылка меню

en: Menu settings
ru: Настройки меню

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Menu link title
ru: Название ссылки меню

en: Menu name
ru: Название меню

en: Not in menu
ru: Не в меню

en: Text format
ru: Текстовый формат

en: Field types
ru: Типы полей

en: Provide a menu link
ru: Создать ссылку в меню

en: Available menus
ru: Доступные меню

en: Shown when hovering over the menu link.
ru: Описание, показываемое при наведении мыши на ссылку меню.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
ru: Ссылки меню с меньшим весом отображаются перед ссылками с большим весом.
