Menu Link (Field) (2.0.4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Parent item
af: Voorganger-item.

en: Text format
af: Teksformaat
