Menu Link (Field) (2.0.4) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Menu
fi: Valikko

en: Parent item
fi: Yläkohta

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Menu link title
fi: Valikon linkin otsikko

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: Not in menu
fi: Ei valikossa

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Provide a menu link
fi: Näytä sivu valikossa

en: Available menus
fi: Käytettävissä olevat valikot

en: Shown when hovering over the menu link.
fi: Näytetään vietäessä hiirtä linkin yli.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
fi: Pienemmällä painolla olevat valikkokohdat näytetään ennen suurempipainoisia.
