Menu Link (Field) (2.0.4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Menu
kn: ಮೆನು
