Menu Link (Field) (2.0.4) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Value
pt: Valor

en: Description
pt: Descrição

en: Weight
pt: Peso

en: Parent
pt: Pai

en: Parent item
pt: Item pai

en: Menu link
pt: Ligação de Menu

en: Menu settings
pt: Configurações de menu

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Menu link title
pt: Título da ligação do menu

en: Menu name
pt: Nome do menu

en: Not in menu
pt: Não presente no menu

en: Text format
pt: Formato de texto

en: Provide a menu link
pt: Fornecer uma ligação do menu

en: Available menus
pt: Menus disponíveis

en: Shown when hovering over the menu link.
pt: Exibido ao passar sobre a ligação do menu.
