Menu Link (Field) (2.0.5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Menu
mn: Цэс

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл

en: Menu name
mn: Цэсний нэр

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
