Menu Link (Field) (2.0.5) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: Menu
oc: Menú

en: Parent item
oc: Element parent

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: Not in menu
oc: Pas dins lo menú

en: Text format
oc: Format de tèxte

en: Provide a menu link
oc: Provesís un ligam de menú

en: Available menus
oc: Menús disponibles

en: Shown when hovering over the menu link.
oc: S'aficha quand es passa per damunt del ligam de menú.
