Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Menu
is: Valmynd

en: Parent item
is: Foreldri

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Menu link title
is: Titill valmyndatengils

en: Menu name
is: Nafn á valmynd

en: Not in menu
is: Ekki í valmynd

en: Text format
is: Textaforsnið

en: Field types
is: Tegundir svæða
