Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Menu
hr: Izbornik

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: Not in menu
hr: Nije u izborniku

en: Text format
hr: Oblik unosa

en: Provide a menu link
hr: Omogući kao izborničku poveznicu

en: Available menus
hr: Dostupni izbornici

en: Shown when hovering over the menu link.
hr: Prikazano kada je pokazivač miša iznad izborničke poveznice.
