Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Menu
lt: Meniu

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Not in menu
lt: Ne meniu

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Provide a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Available menus
lt: Galimi meniu

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
lt: Meniu nuorodos su mažesniu svoriu bus rodomos aukščiau tų kurios turės didesnį svorį.
