Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Menu
sq: Menuja

en: Parent item
sq: Zëri prind

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: Menu link title
sq: Titulli i lidhjes në menu

en: Menu name
sq: Emri i menusë
