Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Menu
eo: Menuo

en: Parent item
eo: Patra ero

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: Text format
eo: Tekstformato
