Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Menu
ml: മെനു

en: Parent item
ml: പാരന്റ് ഐറ്റം
