Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Menu
sr: Мени

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Menu name
sr: Назив менија

en: Text format
sr: Формат текста
