Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Menu
sv: Meny

en: Parent item
sv: Ovanliggande val

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Menu link title
sv: Titel på menylänken

en: Menu name
sv: Menynamn

en: Not in menu
sv: Ej i meny

en: Text format
sv: Textformat

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Provide a menu link
sv: Ange en menylänk

en: Available menus
sv: Tillgängliga menyer

en: Shown when hovering over the menu link.
sv: Visas när man för musmarkören över menylänken.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
sv: Menylänkar med lägre vikt visas före länkar med högre vikt.
