Config menu link (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
