Menu Link Config (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Parent
lv: Vecāks

en: View
lv: Skatīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Options
lv: Iespējas

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lv: Ceļš '@link_path' ir nederīgs vai arī nav pieejas.

en: There was an error saving the menu link.
lv: Kļūda saglabājot izvēlnes saiti.

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: Show as expanded
lv: Rādīt kā izvērstu

en: Parent link
lv: Vecāksaite

en: Edit menu link
lv: Labot izvēlnes saiti

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.

en: Edit menu link %title
lv: Labot izvēlnes saiti %title

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
lv: Saites svars starp saitēm tajā pašā izvēlnē vienā dziļumā. Izvēlnē saites ar lielu svaru tiks nogremdētas, un saites ar mazu svaru tiks novietotas tuvāk augšai.
