Menu Link Config (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: View
az: Görünüş

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Link path
az: Bağlantı linki

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
az: Aktivləşdirilməyən menyu keçidləri heç bir menyuda göstərilməyəcək.

en: Show as expanded
az: Genişlənmiş kimi göstərin

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
az: Əgər seçilibsə və bu menyu linkinin uşaqları varsa, menyu həmişə genişləndirilmiş görünəcək.

en: Parent link
az: Ana keçid

en: Edit menu link
az: Menyu linkini redaktə edin

en: Shown when hovering over the menu link.
az: Menyu linki üzərinə sürüşdürdükdə göstərilir.

en: The menu link has been saved.
az: Menyu linki saxlandı.

en: Route name
az: Marşrutun adı

en: Enable menu link
az: Menyu keçidini aktivləşdirin

en: Edit menu link %title
az: Redaktə menyu linki %title

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
az: Bağlantı və onun bütün uşaqları üçün maksimum dərinlik sabitdir. Bəzi menyu keçidləri seçdiyiniz zaman bu limiti keçərsə, valideynlər kimi mövcud olmaya bilər.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
az: Eyni dərinlikdə eyni menyudakı bağlantılar arasında çəki bağlayın. Menyuda yüksək çəkiyə malik linklər batacaq və aşağı çəkiyə malik linklər yuxarıya yaxın yerləşdiriləcək.
