Config menu link (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Parent
eo: Patro

en: View
eo: Vidu

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
eo: La menusistemo konservas nur sistemajn vojojn, sed uzos la URL-kromnomo por montri. %link_path konserviĝis kiel %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
eo: La vojo '@link_path' estas aŭ nevalida aŭ vi ne rajtas aliri ĝin.

en: There was an error saving the menu link.
eo: Eraro konservante la menuligilon.

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
eo: La vojo por la ligilo de menuo. Ĝi povas esti ena Drupala vojo kiel %add-node au ekstera URL kiel %drupal. Entajpu %front por havi ligilo al ĉefpaĝo.

en: Parent link
eo: Supera ligilo

en: Edit menu link
eo: Redaktu menuan ligilon
