Config menu link (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Parent
hr: Nadređen

en: View
hr: Pregled

en: Menu
hr: Izbornik

en: Options
hr: Opcije

en: Expanded
hr: Prošireno

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
hr: Sustav izbornika čuva samo putanje sustava, ali će koristiti URL nadimke za prikaz. %link_path je spremljen kao %normal_path.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '@link_path' ili je nevaljana ili vi nemate dopuštenje pristupa.

en: There was an error saving the menu link.
hr: Došlo je do pogreške prilikom spremanja izborničke poveznice.

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
hr: Putanja ove izborničke poveznice. Ovo može biti interna Drupal putanja kao što je %add-node ili vanjska putanja kao što je %drupal. Unesite %front za poveznicu naslovnicu.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
hr: Izborničke poveznice koje nisu omogućene neće biti prikazane ni u jednom izborniku.

en: Show as expanded
hr: Prikaži rašireno

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
hr: Ukoliko je odabrano i ova izbornička poveznica ima podređene stavke, izbornik će se uvijek prikazati raširenim.

en: Parent link
hr: Nadređena poveznica

en: Edit menu link
hr: Uredi izborničku poveznicu

en: Shown when hovering over the menu link.
hr: Prikazano kada je pokazivač miša iznad izborničke poveznice.
