Menu Link Config (8.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Parent
hy: Ծնող

en: View
hy: Դիտել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
hy: Մենյուի հղումները, որոնք ակտիվ չեն, ոչ մի մենյուի մեջ չեն ընդգրկվի

en: Show as expanded
hy: Ցույց տալ բացված վիճակում

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
hy: Եթե ​​ընտրացանկը ընտրված է և այս ընտրացանկի հղումը ունի երեխա, ընտրացանկը միշտ ընդլայնված կլինի:

en: Edit menu link
hy: Խմբագրել ընտրացանկի հղումը
