Menu Link Config (8.x-1.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Parent
lt: Tėvinis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Options
lt: Nustatymai

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
lt: Meniu sistema išsaugo tik sistemos kelius, bet naudos URL pervadinimus keliams rodymui. %link_path buvo išsaugota kaip %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@link_path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: There was an error saving the menu link.
lt: Įvyko klaida išsaugant meniu nuorodą.

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
lt: Meniu nuorodos kelias. Tai gali būt vidinis Drupal kelias %add-node ar išorinis URL toks kaip %drupal. Įrašykite %front ir tai bus nuorodą į pirmą puslapį.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
lt: Meniu nuorodos kurios neįjungtos nebus rodomos meniu.

en: Show as expanded
lt: Rodyti išplėstą

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
lt: Jei pažymėsite ir meniu punktas turi papunkčių, meniu visada bus rodomas išplėstas.

en: Parent link
lt: Tėvinė nuorodą

en: Edit menu link
lt: Redaguoti meniu nuorodą

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.

en: The menu link has been saved.
lt: Meniu nuoroda buvo išsaugota.

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas

en: Enable menu link
lt: Įjungti meniu nuorodą

en: Edit menu link %title
lt: Redaguoti meniu nuorodą %title

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Nuorodoms ir jos palikuoniams maksimalus gylis yra ribotas. Kai kurios meniu nuorodos negali būti tėvukais jei pasirinkus juos bus viršytas šis limitas.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
lt: Nuorodų svoris tarp to pačio meniu ir to pačio gylio nuorodų. Nuorodos su didesniu svoriu bus išdėstytos žemiau nuorodų su mažesniu svoriu.
