Menu Link Config (8.x-1.0-alpha7) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Parent
ka: მშობელი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი
