Menu Link Config (8.x-1.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Parent
sk: Nadradený

en: View
sk: Zobraziť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sk: Menu systém obsahuje iba systémové cesty, ale pre zobrazenie sa použijú URL aliasy. %link_path bol uložený ako %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Zadaná cesta '@link_path' nie je správna alebo nemáte do nej prístup.

en: There was an error saving the menu link.
sk: Nastala chyba pri ukladaní odkazu z menu.

en: Menu name
sk: Názov menu

en: About
sk: Informácie o

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
sk: Cesta pre tento odkaz v menu. Môže to byť interná cesta v Drupale, napr. %add-node alebo externá URL adresa, napr. %drupal. Zadajte %front pre odkaz na hlavnú stránku.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
sk: Odkazy v menu, ktoré nie sú povolené nebudú zobrazené v žiadnom menu.

en: Show as expanded
sk: Zobraziť ako rozbalené

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
sk: Ak je vybrané a tento odkaz v menu má potomkov, menu sa zobrazí vždy rozbalené.

en: Parent link
sk: Nadradený odkaz

en: Edit menu link
sk: Upraviť odkaz menu

en: Delete menu link
sk: Odstrániť odkaz menu

en: Shown when hovering over the menu link.
sk: Zobrazí sa pri nájazde myšou nad odkaz v menu.

en: Edit menu link %title
sk: Upraviť odkaz v menu  %title

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
sk: Maximálna hĺbka odkazu a všetkých jeho pododkazov je pevná. Niektoré odkazy v ponuke nemusia byť dostupné ako nadradené, ak by ich výber prekročil tento limit.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
sk: Váha odkazu medzi všetkými odkazmi z rovnakého menu v rovnakej hĺbke. V menu sú odkazy radené od najmenšej váhy po najväčšiu.
