Menu Link (field) Attributes (2.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Class
kn: ವರ್ಗ
