Menu Link (field) Attributes (2.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Parent
bg: Родител

en: Name
bg: Име

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Menu name
bg: Име на меню
