Menu Link (field) Attributes (2.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Parent
cy: Rhiant

en: Name
cy: Enw

en: Relationship
cy: Perthynas

en: Menu name
cy: Enw'r dewislen
